Išpardavimas! Padanga DMACK Kinetic S 225/45R17 94W XL Padidinti

Padanga DMACK Kinetic S 225/45R17 94W XL

DMACK-KS-225-45-R17XL

Nauja prekė

Gamybos metai: 2014

Kilmės šalis: Kinija

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

57,79 € su PVM

Minimalus užsakymo kiekis šiai prekei yra 2

Charakteristikos

SezoniškumasVasarinės
Plotis225
Aukštis45
SkersmuoR17

Apie prekę

DMACK yra nepriklausomas, privataus kapitalo Didžiosios Britanijos padangų gamintojas, kurio tikslas automobilių savininkams pateikti aukštos kokybės ir išskirtinės vertės padangas.

DMACK bendrovė yra įsikūrusi Šiaurės Vakarų Anglijoje, Cumbria regione. Šiuo metu DMACK yra FIA (Tarptautinė Automobilių Sporto Federacija) patvirtintas sportinių padangų tiekėjas Pasaulio Ralio Čempionatui (World Rally Championship). DMACK gaminamos sportinės padangos yra plačiai naudojamos automobilių sporte ir padeda siekti įsimintinų pergalių daugeliui sportininkų.

Kitas bendrovės strateginis tikslas yra kurti ir gaminti padangas lengviesiems automobiliams, sunkvežimiams ir spec. transportui. DMACK šiuo metu įvardijamas kaip vienas iš greičiausiai augančių prekės ženklų padangų gamintojų rinkoje.

Turėdami efektyviausius ir moderniausius padangų gamybos įrengimus savo gamyklose Europoje bei Kinijoje. DMACK taip užtikrina, jog jų gaminamų padangų kokybė būtų kur kas aukštesnė nei nurodoma pasauliniuose saugumo ir aplinkosaugos standartuose, įskaitant ir Europos Sąjungos direktyvose nurodomus reikalavimus gamintojams.

Važiuokite su DMACK – Jūs tikrai nenusivilsite!

3 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: