Gamintojai

Peržiūrėta

DMACK 195/65R15 DMG2 Padidinti

DMACK 195/70R15 DMG2

DMACK-DMG2-19570R15

Nauja prekė

Sportinė žvyrinė padanga DMACK DMG2.

Galimi mišiniai: G42 (vidutinis), G62 (minkštas).

Smulkiau

Teirautis dėl užsakymo

239,58 € su PVM

Apie prekę

DMACK yra nepriklausomas, privataus kapitalo Didžiosios Britanijos padangų gamintojas, kurio tikslas automobilių savininkams pateikti aukštos kokybės ir išskirtinės vertės padangas.

DMACK bendrovė yra įsikūrusi Šiaurės Vakarų Anglijoje, Cumbria regione. Šiuo metu DMACK yra FIA (Tarptautinė Automobilių Sporto Federacija) patvirtintas sportinių padangų tiekėjas Pasaulio Ralio Čempionatui (World Rally Championship). DMACK gaminamos sportinės padangos yra plačiai naudojamos automobilių sporte ir padeda siekti įsimintinų pergalių daugeliui sportininkų.

Kitas bendrovės strateginis tikslas yra kurti ir gaminti padangas lengviesiems automobiliams, sunkvežimiams ir spec. transportui. DMACK šiuo metu įvardijamas kaip vienas iš greičiausiai augančių prekės ženklų padangų gamintojų rinkoje.

Turėdami efektyviausius ir moderniausius padangų gamybos įrengimus savo gamyklose Europoje bei Kinijoje. DMACK taip užtikrina, jog jų gaminamų padangų kokybė būtų kur kas aukštesnė nei nurodoma pasauliniuose saugumo ir aplinkosaugos standartuose, įskaitant ir Europos Sąjungos direktyvose nurodomus reikalavimus gamintojams.

Važiuokite su DMACK – Jūs tikrai nenusivilsite!

21 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: