w3c

ATECH Racing AT-FH sėdynėms suteikta naujausia FIA 8855-2021 homologacija

ATECH Racing AT-FH sėdynėms suteikta naujausia FIA 8855-2021 homologacija

Nauja sportinių sėdynių era jau čia!

Naujausias ATECH Racing gaminys, sportinės sėdynės Atech AT-FH tapo pirmosiomis sėdynėmis, kurioms buvo suteiktas naujausias FIA 8855-2021 saugumo standartas. Šios naujos kartos sportinės sėdynės pakelią saugumo standartą į dar aukštesnį lygį lyginant su senesnio FIA 8855 standarto sėdynėmis. Be to, šio naujojo FIA 8855-2021 standarto homologuotos sėdynes prilyginamos saugumu ir iki šiol aukščiausią saugumo standartą FIA 8862-2009 turėjusioms sėdynėms, tačiau šios naujojo standarto sportinės sėdynes pasižymi labiau prieinama kaina.

Padidintas galvos atramų standartas.

Galvos atramos zona naujo tipo sėdynėse gaminama su specialia jėgas sugeriančia medžiaga. Ši technologija naudojama ir aukščiausio saugumo lygio sportinėse sėdynėse turinčiose FIA 8862-2009 saugumo standartą.

Atlikti sėdynės testavimai esant itin didelėms apkrovoms.

Su Atech AT-FH naująja sportine sėdyne buvo atliekami kvazistatiniai bandymai pagal FIA 8855-2021 standarto reikalavimus, kurie atkartoja 42G jėga veikiančias avarijas bei apkrovas tenkančias sportinei sėdynei.

Saugesnė sėdynė, saugesni ir sėdynės tvirtinimo kronšteinai.

Kaip ir ši Atech sportinė sėdynė, taip ir naujo tipo metaliniai sėdynių tvirtinimo kronšteinai artimiausiau metu bus privalomi naudoti pagal FIA keliamus reikalavimus žiedinėse lenktynėse, klasikiniame ralyje ir Cross Country tipo varžybose dalyvaujančiuose automobiliuose.

Trys skirtingi sėdynių dydžiai tiks kiekvienam lenktyninkui.

Atech AT-FH sportinė sėdynė yra skirta aukšto ūgio ar stambesnio sudėjimo sportininkams. Šio naujo FIA standarto sėdynes taipogi galima įsigyti ir mažesnio ūgio bei sudėjimo sportininkams: Atech AT-FM vidutinio dydžio bei Atech AT-FS mažo dydžio. Taip pat artimiausiu metu Atech Racing planuoja pasiūlyti šias sėdynės pagamintas ir iš anglies pluošto, kurios bus lengvesnės nei pirmtakės bet to pačio saugumo lygio.

ATECH Racing AT-FH sėdynėms suteikta naujausia FIA 8855-2021 homologacija

Autpro

Sukurta Jan 3, 2022

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: